OBERTON 15XB1000
OBERTON 15XB1000
OBERTON 15XB1000
OBERTON 15XB1000
Най-продавани
OBERTON 15XB1000
OBERTON 15XB1000
OBERTON 15XB1000
OBERTON 15XB1000
  • Наличност: В наличност
  • Кат. номер: 6618
Купи
Купи с
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
KEY FEATURES:
  • 97 db 1W / 1m average sensitivity
  • 100 mm high temperature sandwich voice coil
  • 2000 W AES program power
  • Powerful, vented 220 mm magnet structure
  • Aluminium demodulating ring for lower distortion and improved heat dissipation
  • Double silicone spider for improved excursion control and linearity
  • Water protected cone
Application : High power bass
15 XB 1000 is a high power long coil 15 inch bass loudspeaker design to reinforce low frequency range at very high sound power levels. It features a 4” sandwich voice coil, vented aluminium frame with integhrated demodulating ring, 220 mm magnet structure and double spider assembly. It is suitable for tuned reflex or horn loaded enclosures for high level subwoofer applications.