Тонколона Electro-Voice ELX200-15
Electro-Voice ELX200-15
Electro-Voice ELX200-15
-23 %
Electro-Voice ELX200-15
Electro-Voice ELX200-15
  • Наличност: В наличност
  • Кат. номер: 10203
Купи
Купи с
Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
1200 W (peak), 130 dB peak SPL system that is reliability verified with over 500 hours of abuse testing and endurance testing
1.4 inch DH-1C (1 inch exit) titanium compression driver
Axial Sensitivity (SPL, 1 W @ 1 m) 95dB
Coverage (Nominal -6 dB) H 90°
Coverage (Nominal -6 dB) V 60°
Crossover Frequency 1.6 kHz
Depth 384mm (15.12")
Enclosure Material Polypropylene composite
Family ELX200
Frequency Range (-10 dB) 52 Hz - 19 kHz
Frequency Response (-3 dB) 77 Hz - 16 kHz
Grille 18 AWG steel with powdercoat
Height 710mm (27.95")
HF Transducer DH-1C 1-inch titanium compression driver
LF Transducer EVS-15M 381 mm (15 in)
Max. SPL/1m (calc) 130dB
Minimum Impedance 7.0?
Nominal Impedance 8?
Power Handling (Continuous / Peak) 300W/1200W
Power Rating 1200W
Recommended High-Pass Frequency 42Hz